Інтернет-магазини Nike в Україні: чи кращі вони за фізичні?

Уже давно йдуть сперечання про те, який варіант покупки кращий — онлайн чи традиційний. У кожного магазину Nike Ukraine є свої плюси й мінуси, і сьогодні ми спробуємо знайти відповідь на питання, яке турбує багатьох — чи краще інтернет-магазин Найк за його фізичний аналог.

Які переваги має традиційний спосіб покупки?

По-перше, це можливість наживо подивитися на товар, оглянути його на наявність дефектів чи пошкоджень, приміряти, щоби точно не помилитися з розміром. Така перевага очевидна, бо процес відбору підходящої пари кросівок контролює сам покупець, а не працівник магазину чи складу.

По-друге, коли покупаєш Nike у традиційному магазині, ти забираєш його одразу, а не чекаєш доставку, як у випадку з інтернет-магазином. Іноді за доставку доводиться доплачувати, тому фізичний магазин виграє й за рахунок такої невеликої економії.

По-третє, у традиційному магазині легше зробити обмін або повернення товару, який не сподобався або виявився бракованим. Якщо ж користуватися послугами онлайн-версій, доведеться багато попрацювати, щоби це зробити.

Таким чином, традиційний шопінг більше підходить людям, які:

  • Потребують взуття терміново;
  • Дуже обережні в плані покупок;
  • Надають перевагу особистому відбору.

Чому обирають онлайн-покупки?

У той же час інтернет-магазини Nike також мають свої переваги.

По-перше, це доступність. Онлайн-шопінг доступний усюди, де є інтернет-з’єднання, у той час як офіційні торгові точки знаходяться лише у великих містах, до них треба добиратися самотужки, при чому лише у їх робочі години.

По-друге, це зручність. Доволі легко зайти на будь-який сайт Nike Ukraine, подивитися там товари та порівняти їх ціни й якість між собою. У той же час у традиційному магазині доводиться довго обирати серед пропозицій та відсутня можливість швидко порівняти товари в різних магазинах.

По-третє, це легкість. Оформити замовлення можна швидко й без перепон. У будь-якому хорошому інтернет-магазині є підтримка та зручний інтерфейс із підказками, тож будь-хто, навіть не маючи попереднього досвіду, розбереться, що робити. У фізичному аналогу доводиться вистоювати чергу та спілкуватися зі співробітниками магазину.

По-четверте, це дешевизна. За рахунок менших витрат онлайн-магазини можуть собі дозволити ставити нижчі ціни, більші знижки та робити частіші акції.

Таким чином можна сказати, що онлайн-магазин варто обрати людям, які:

  • Шукають вигідніші пропозиції;
  • Не мають часу на традиційний шопінг;
  • Не мають бажання спілкуватися з людьми під час покупки;
  • Обирають зручність та легкість.

У підсумку можна сказати, що в більшості випадків онлайн-шопінг переважає над традиційним, тож, якщо ставитися до нього відповідально, у Вас не виникне жодних проблем із ним.

Новини України