
Майже 300 тисяч жителів окупованої Луганщини залишилися без води
Близько 300 тисяч жителів окупованої Луганщини залишилися без централізованого водопостачання. Серйозні аварії на водогонах там виникають майже щотижня, повідомляє очільник Луганської ОВА Олексій Харченко. Наразі вийшли з ладу одразу два з них. Зношування системи, яку із 2014 року загарбники взагалі…














