
В новорічну ніч на Тернопільщині на світ з’явилося 9 немовлят: першими народилися двоє хлопчиків
Це особливе щастя для всіх, адже до 8:30 ранку в Пологовому відділенні Тернопільської міської клінічної лікарні №2 народилися четверо здорових малюків. Один з них з’явився на світ вже о 00:10, ставши одним із перших немовлят нового року в області. “Новий…














