
На Миколаївщині ввели графіки аварійних відключень
ОНОВЛЕНО 15 січня на Миколаївщині окрім погодинних відключень електроенергії, запровадили аварійній. Станом на 10:22 за розпорядженням НЕК “Укренерго” введено графіки аварійних відключень (ГАВ). Про це повідомляє обленерго. Що відомо 12:40 відключаємо 8,9,10,1,2 черги ГАВ. Черги аварійних графіків, що були відключені…














