Дарія Квіткова була присутня на матчі киян У вівторок, 29 липня, київське «Динамо» зіграло матч-відповідь проти мальтійського клубу «Хамрун» у другому раунді кваліфікації Ліги чемпіонів (першу гру кияни виграли – 3:0). Поєдинок на стадіоні «Арена Люблін» завершився впевненою перемогою «біло-синіх» з ідентичним рахунком першого матчу – 3:0. Із загальним рахунком 6:0 київський клуб вийшов до наступного етапу відбору. На поєдинку в польському місті була присутня відома блогерка Дар'я Квіткова – дівчина гравця київського «Динамо» Володимира Бражка. Після фінального свистка півзахисник київського клубу зіграв у футбол з сином Квіткової – Левом. ВІДЕО. Бражко після перемоги в ЛЧ пограв із сином своєї коханої 




