Багатомісячний ремонт трамвайних колій в центрі міста вже досить набрид дніпрянам, але перспектива виходу на маршрут нових сучасних трамваїв дещо нівелює негатив. Багато хто очікував появи новенької Tatra-YUG. Але замість цього КП «Дніпровський електротранспорт» з наступного тижня випускає на маршрути міста останні 5 вживаних вагонів Tatra, які надішли з Лейпцигу у минулому році. Два з них курсуватимуть на 11-му та 15-му трамвайних маршрутах, а одиночний — на маршруті № 5.

У КП «підсолодили пігулку» повідомленням про те, що ці трамваї пройшли глибоку модернізацію ще у Німеччині. Там їм замінили системи керування, встановили сучасне обладнання, оновили салони. А у нас за цей рік вони пройшли повну діагностику, наладку усіх систем, адаптацію під наш стандарт колії та брендинг. Ну, на кшталт, майже як нові стали.
Нагадаємо, що підприємство-виготовлювач Tatra-YUG пообіцяло поставити перші вагони до кінця року (може ще встигнуть). Але дніпровські транспортники повинні їх ще обкатати, перш ніж виводити на маршрут. То, може до кінця року хоча б на обкатці побачимо.




