Омбудсмен просить організувати дистанційну роботу вчителів 

Омбудсмен просить організувати дистанційну роботу вчителів 

На цей період варто надати педагогам можливість самостійно обирати місце роботи

Омбудсмен просить організувати дистанційну роботу вчителів 

Освітній омбудсмен просить керівників закладів освіти, у яких оголошено канікули до 1 лютого, видати наказ про дистанційну форму роботи вчителів.

Також вона пропонує на цей період надати педагогам можливість самостійно обирати місце роботи.

«Не примушуйте вчителів працювати під час канікул у холодних класах», – закликала Лещик.

Як відомо,15 січня уряд видав постанову, яка передбачає продовження зимових канікул до 1 лютого або переведення дітей на дистанційне навчання залежно від безпекової ситуації.

Читайте головні новини освіти у Телеграм-каналі Освіта.ua.