
РФ атакувала медичний заклад
У ночі 5 січня російська терористична армія здійснила чергову атаку на столицю. Унаслідок чого одна людина загинула та троє осіб постраждало. Про це повідомляє «Главком» з посиланням на Головне управління ДСНС України у м. Києві.
У Оболонському районі сталося влучання та загоряння на другому поверсі чотирьох поверхового медичного закладу, попередньо з працюючим стаціонарним відділенням.
‼️Окупанти атакували медзаклад у Києві: одна людина загинула, ще троє постраждали. pic.twitter.com/GPUKN8Qto2
— ГЛАВКОМ (@GLAVCOM_UA) January 5, 2026 Підписуйтеся на канал «Главкома» у соцмережі Х
Пожежу ліквідовано. Одна людина загинула. Також троє осіб постраждало. Евакуйовано 25 осіб.
11 фото На весь екран
фото: ДСНС Києва
На місці працювало близько 50 рятувальників та 10 одиниць пожежно-рятувальної техніки.
Нагадаємо, уночі 5 січня безпілотники атакували Київ. У столиці працювало ППО. Ткаченко повідомив, що в Оболонському районі через атаку РФ сталася пожежа.















