Прокурори Дніпропетровської обласної прокуратури відстояли у апеляційному суді вирок трьом громадянам іноземної держави, засудженим за розбійні напади із проникненням у житло.
Відомо, що упродовж квітня–червня 2020 року чоловіки їздили по населених пунктів Дніпропетровської та Кіровоградської областей, видавали себе за «покупців» сільськогосподарської продукції та підшукували оселі самотніх літніх людей, переважно на околицях населених пунктів.
Потім вночі злочинці проникали до приватних будинків. Били та зв’язували господарів похилого віку. А потім, погрожуючи вбивством або підпалом житла, змушували їх віддавати гроші, ювелірні вироби, побутову техніку та інше цінне майно.
Загалом вони вкрали майна на десятки тисяч гривень, а також спричинили потерпілим тілесні ушкодження різного ступеня тяжкості.
Апеляція дослухалася до аргументів прокурорів і залишила вирок без змін – 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.



