
Спортсмен з України, скелетоніст, який готувався до виступів на Олімпійських іграх у Мілані в шоломі із світлинами загиблих українських спортсменів, був дискваліфікованим Міжнародним олімпійським комітетом перед першим кваліфікаціним заїздом.
Як повідомляє “Українська правда”, 27-річного киянина відсторонили від змагань через використання “шолому пам’яті” на тренувальних сесіях, що викликало величезне обурення громадськості.
Український скелетоніст Владислав Гераскевич в “шоломі пам’яті”
Напередодні старту змагань Гераскевич звернувся до МОК, щоб врегулювати суперечку та закликав зняти заборону на використання шолому та передати українським спортивним об’єктам електрогенератори.




