
За повідомленням Олександра Ганжи, начальника Дніпропетровської ОВА, немовля, поранене через нічну атаку 12 лютого на Дніпро, досі в лікарні. Хлопчик отримав травми голови. На щастя, минулося без важких уражень. Медики вже провели всі необхідні обстеження. Виключили можливі загрози для маленького пацієнта. І розпочали лікування. Поряд з малим – мама. За оцінкою фахівців, стан дитини середньої тяжкості.




