

Дарина Гусеінлі (на фото), викладачка музики, військовослужбовець ЗСУ, стор. ФБ.
…Грім гримить у сварзі синій,
і маємо летіти на ворогів,
неначе ластівки швидкі і громовії,
а та швидкість – то прикмета нова, руська.
І ознаку маємо зараз іншу,
аби степ скіфський був зараз за нами,
і всякі бродяги у ньому пощезли.
І тільки наші корогви там ходитимуть,
і наші родичі житимуть…
(Велесова Книга)
…Борися, земля руська,
і борони себе,
щоб не була на тому хресті,
щоб ворогами не була захомутана,
і до воза прив'язана,
аби тягти його туди,
куди захоче володар чужий…
(Велесова Книга)
…Б'є крилами Мати-Слава,
і велить нам іти до січі,
і маємо йти.
І нам ні до їства борошняного,
ні до м'яса смачного.
Будемо спати на сирій землі
і їсти траву зелену,
доки не буде Русь вільна і сильна!
(Велесова Книга)
Станьте, як леви, один за одного,
і тримайтеся князів своїх,
і Перун буде коло вас
і перемогу дасть вам!
Слава Богам нашим
до кінця віку землі чужої,
та до благ усяких Русі –
отцівської землі нашої!
І так буде,
бо ті слова маємо од Богів.
(Велесова Книга)
Такими були наші праотці,
і нам не бути іншими.
А греки-християни хотіли нас похрестити,
щоб ми забули Богів наших
і так обернулися в їхню віру
і стали їм служити.
А перше, коли наші пращури сурож творили
греки приходили купцями до нас,
прибутки шукаючи і землю нашу розглядаючи…
Аж ось одного разу побачили воїнів їхніх
при мечах озброєних.
І скоро нашу землю прибрали до рук своїх
і утворили ігрища інші,
які й зараз бачимо…
Постережемося того, як пастухи,
що оберігають своє стадо,
і не дають вовкам хижачити на ягнят,
які бо є Дітьми Сонця…
(Велесова Книга, д.13-14).
…Боги – єдине і множествене,
і хай ніхто не розділяє того множества.
(Велесова Книга, д.30).




