
Харків продовжує витрачати бюджетні гроші на “пластик”
Картки видають волонтерам, переселенцям, студентам і навіть школярам. Упродовж чотирьох років повномасштабної війни місто витрачає гроші на друк нових “карток харків`янина”. Новий 2026 рік не стане винятком. Комунальне підприємство “Харківпасс” знову оголосило тендер на виготовлення нових комплектів “карти харків’янина” на 3…














