
Росіяни знову б’ють по Харкову з реактивних систем залпового вогню “Торнадо-С”
Ворог бив по енергетичній інфраструктурі міста. Удень 5 січня російська армія обстріляла енергетичну інфраструктуру Харкова ракетами з реактивних систем залпового вогню. Про це у зведенні за добу повідомив начальник Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов. Ворог бив по енергетиці у…














