
В Дніпрі з’явилися перші підсніжники
Перші провісники весни вже з’явилися! Попри ще прохолодну погоду, у зелених зонах міста можна помітити ніжні білі квіти — підсніжники. Зокрема, чудові квіти бачили на Монастирському острові. Про це повідомляє Департамент парків та рекреації Дніпровської міської ради. Нагадаємо, що підсніжники…













