
У Дніпрі на лівому березі багатоповерхівки заживили від генераторів
Після останнього обстрілу у деяких районах на лівому березі Дніпра вже 3-4 доби немає світла. Місцева влада з енергетиками вдалася до крайніх заходів. Будинки заживлюють від мобільних генераторів. Про це повідомив міський голова Борис Філатов. -На вулиці зараз -12. Навіть…














