Шведські благодійники подарували пікап для потреб Тростянецького ДФТГ

Шведські благодійники подарували пікап для потреб Тростянецького ДФТГ

До Тростянця вкотре завітали друзі та партнери громади – шведські благодійники з організації Skicka vidare till Ukraina, які вже тривалий час активно підтримують нашу громаду.

Ця організація не лише постійно допомагає матеріально, а й своєю невтомною роботою сприяє зміцненню зв’язків між нашими народами.

1 липня відбулася особлива подія: благодійники подарували пікап Mitsubishi L200 Club Cab, який стане незамінним помічником для наших тероборонівців. Цей транспортний засіб забезпечить ефективне пересування по бездоріжжю та допоможе у виконанні задач з охорони громади. Подібна допомога є надзвичайно важливою для нас, адже підтримка обороноздатності є одним із ключових пріоритетів у цей непростий час.

Окрім цього, шведські партнери також подарували 34 вогнегасники для оснащення укриттів наших навчальних закладів. Це важливий крок для забезпечення безпеки наших дітей та працівників освіти. Вогнегасники стануть надійним засобом захисту у разі виникнення пожежі, забезпечуючи швидку та ефективну реакцію на надзвичайні ситуації.

Раніше представники цієї гуманітарної організації вже доправляли до Тростянця пожежну машину, автобус, два пікапи, будівельні матеріали, аптечки, пічки та інші товари так необхідні жителям Тростянця, які саме оговтувалися після страшного місяця окупації, повідомили в мерії Тростянця.

Новини України