Зеленський зізнався, в які моменти «дуже сильно» хоче вбити Путіна (відео)

Володимир Зеленський, Зеленський, президент України Фото: president.gov.ua | Володимир Зеленський наголосив, що удар по «Охматдиту» не був помилкою або випадковістю

Президент Володимир Зеленський поділився, що йому як батьку дуже складно втрачати дітей. Він припустив, що лідер РФ Володимир Путін «щось п’є».

Related video

Президент України Володимир Зеленський прокоментував удар по «Охматдиту» у Києві та розповів про моменти, в які хочеться вбити лідера РФ Володимира Путіна. Про це відомо із запису спілкування в Президентському фонді та Інституті Рональда Рейгана у Вашингтоні 10 липня.

«Для мене це, знаєте, завжди для всіх, здається, це дуже чутливо. Я батько, я президент, я людина. І це дуже-дуже складно — втрачати людей, це дуже складно — втрачати дітей. І ви бачите цих людей, батьків, коли діти їхні помирають. В цей момент ви хочете вбити Путіна. І це всі з нас хочуть цього, дуже сильно», — поділився політик.

В такі моменти йому здається, що Путін «щось п’є» і не думає. Зеленський припустив, що президенту РФ байдуже на те, що відбувається в Україні.

«В чому трагедія? Що це не була атака на військовий об’єкт чи щось подібне або щось було недобре з ракетою. Ні, ракета точно на госпіталь летіла! І це не вперше», — підкреслив український лідер.

Він додав, що обстріл 8 липня був сигналом напередодні саміту НАТО. З його слів, Путін показав світу, що він діятиме саме в такий спосіб.

Коментар Володимира Зеленського про удар по "Охматдиту" — з 41:47

Нагадаємо, у Newsweek повідомили, що під час атаки 8 липня ЗС РФ випробували нову тактику, яка має на меті «завдати максимальної шкоди».

В «Охматдиті» повідомили, що на момент удару в дитячій лікарні перебували понад 600 маленьких пацієнтів. Понад півсотні з них отримали поранення. На території медзакладу загинули дві людини.

Новини України