Зеленський зустрівся з представниками оборонних компаній США, «Укроборонрпром» підписав нову угоду

Президент Володимир Зеленський у США зустрівся з представниками американських оборонних компаній, липень 2024. ОПУ

У Посольстві України у Сполучених Штатах президент Володимир Зеленський зустрівся із топменеджерами провідних американських оборонних компаній. У межах зустрічі “Укроборонпром” та американська компанія Northrop Grumman підписали угоду щодо створення нового виробництва боєприпасів.

Про це інформує пресслужба президента.

На зустрічі були присутні представники компаній BAE Systems, Day & Zimmermann, Boeing, Sierra Nevada Company, Northrop Grumman, RTX, Lockheed Martin, General Dynamics, D&M Holding, AeroVironment, Amentum.

Зеленський запросив американські оборонні компанії до роботи на українському ринку та співпраці з вітчизняними підприємствами.

Президент зазначив, що Україна суттєво збільшила власне виробництво боєприпасів та озброєння. Водночас є потреба в посиленій міжнародній кооперації.

Повідомляється, що під час зустрічі обговорили перспективи спільного оборонного виробництва, насамперед боєприпасів, систем ППО, гармат, бронетехніки та безпілотників, забезпечення ремонту й обслуговування військової техніки.

Крім того, у присутності президента “Укроборонпром” та американська компанія Northrop Grumman підписали угоду щодо створення нового виробництва боєприпасів середнього калібру відповідно до стандартів НАТО.

Раніше стало відомо, що акціонерне товариство "Українська оборонна промисловість" 9 липня відкрило своє перше закордонне представництво. Офіс розміщений у США, у Вашингтоні.

Представництво у Штатах працюватиме за трьома ключовими напрямками:

  • взаємодія з бізнесом та експертними організаціями;
  • співпраця з державними органами, та оборонними організаціями;
  • підтримка проєктів підприємств "Укроборонпрому" в США та країнах-партнерах.
Новини України