Захисники уразили на Харківщині російський «Тайфун»

По цілях ударили дронами.

Вісім одиниць техніки уражено, ще одна — знищена.

Бійці батальйону ударних безпілотних авіаційних комплексів «Ахіллес» (входить до 92-ї бригади) виявив на Харківщині уночі російську техніку. По ній запустили нічні FPV-дрони. Техніка зазнала уражень. Про це повідомив командир «Ахіллесу» Юрій Федоренко.

«Окупант намагається заховатися у сутінках ночі чи тінях дерев, але гостре око бойових екіпажів батальйону ударних БпАК «АХІЛЛЕС» знайде їх як вдень, так і вночі», — зазначив Федоренко.

Уразити вдалося броньову машину «Тайфун», «буханку» (машину Ульяновського автозаводу), чотири легкові автомобілі, екскаватор та гармату Д-30. Ще одна легкова автівка була знищена. Зокрема, гармата мала калібр 122 міліметри, могла стріляти на відстань до 21 кілометра. 

Бронеавтомобілі «Тайфун» призначені для перевезення особового складу та встановлення на них різного цільового обладнання або систем озброєння. На його базі можуть створювати машини зв’язку, мобільні артсистеми, автокрани, транспортно-пускові автомобілі безпілотників, екскаватори.

Як писав UA-NEWS.in.ua, сили оборони знищили над Харківщиною три російські безпілотники. Ворожі дрони перебували у повітряному просторі регіону 29 червня.

Автор: Марія Мирошниченко

Джерело

Новини України