Упаковка для фаст-фуду: де купити надійну та естетично привабливу упаковку?

Упаковка для фаст-фуду: де купити надійну та естетично привабливу упаковку?

Можливість швидко та смачно перекусити по дорозі на роботу, додому чи впродовж дня вже стала прикметою часу. Один із головних факторів, що впливає на успішність сучасного фаст-фуду – швидкість приготування, це відображено й у самій назві концепту. Інша особливість – зручність у вживанні: таку їжу має бути легко їсти на ходу. Тут важливу роль відіграє упаковка для фаст-фуду. Нехтувати нею – принципово програшна позиція. Можна забезпечувати ідеальну якість продуктів, тестувати безліч рецептів та пропонувати оригінальні гастрономічні рішення, але якщо ваша їжа подається у непрезентабельній або ненадійній упаковці, враження про неї псується вже з перших хвилин.

Фабрика упаковки «Поліграфіст» має у своєму арсеналі безліч рішень для найпопулярніших нині страв із фаст-фуд меню:

  • Зручні та надійні коробки для суші у різних розмірних варіаціях
  • «Куточки» та кишені різного формату для картоплі фрі чи картоплі по-селянськи
  • Упаковка для бургерів, сендвічів
  • Бокси для локшини

Ви можете обрати той варіант коробки під фаст фуд, який відповідає саме вашим запитам. Приміром, коробка для суші:

  • може мати оглядове віконце, через яке відвідувач має змогу попередньо оцінити зовнішній вигляд страви
  • може бути виконана із нанесенням вашого фірмового логотипу

Такі дрібниці визначають лояльність до вас як до власника закладу, що дбає про свого споживача, і якому не байдужа зручність та естетика у подачі страв.

На що варто звертати увагу, обираючи упаковку для фаст фуду?

  • Хороші характеристики міцності

Недопустимо, коли коробка розвалюється під вагою продукту, чи не витримує навіть нетривалого транспортування

  • Стійкість до вологи та жиру, високої температури

Матеріал виконання коробки має витримувати таке навантаження і не допускати, аби відвідувач обпікся, беручи до рук бокс із гарячим наповненням.

Коли коробка під фаст фуд стає рекламним інструментом

«Поліграфіст» — типографія повного циклу виробництва кольорової картонної упаковки, а тому крім якісної та надійної продукції може запропонувати також нанесення вашого фірмового логотипу на пакування. Це працюючий маркетинговий інструмент, який впливає не лише на впізнаваність бренду, а і на формування прихильного ставлення до нього.

Коли заклад, у якому готують їжу піклується навіть про такі деталі, як брендована упаковка, це викликає довіру. Упаковка для фаст фуда з нанесенням логотипу виглядає більш виграшно на фоні аналогічних ноу-нейм коробок та паперових кишень. Дізнайтеся про можливі варіанти поліграфічних рішень від «Поліграфіста» та про те, як отримати дизайн вашої майбутньої упаковки у подарунок.

Новини України