У Вінниці віддають останні почесті воїну Сергію Савельєву

У Вінниці віддають останні почесті воїну Сергію Савельєву

Савельєв Сергій Анатолійович народився 18 березня 1973 року в Криму. Втім ще коли був маленьким, його родина з півострова переїхала до Вінниці. Тут закінчив 19-ту загальноосвітню середню школу, а згодом тоді ще Вінницький політехнічний інститут. Все життя працював за фахом. Відкрив власний бізнес із ремонту аграрної техніки, знаний в усій Україні. Чоловік був також відомим волонтером. З початком війни у 2014 році він активно долучався до допомоги Захисникам на передовій, за що мав численні грамоти із вдячністю за зміцнення бойового духу.

Про загибель воїна повідомили у Вінницькій міській раді.

Сергій Савельєв не чекав на повістку, а добровільно став у стрій. Служив старшим матросом у 35-й окремій бригаді морської піхоти імені контрадмірала Михайла Остроградського. Боронив країну на донецькому та херсонському напрямках. Був також першим, хто змайстрував підривники для українських дронів-камікадзе. Його цінували в армії за конструкторські здібності та надзвичайну відданість справі оборони Батьківщини. На жаль, через важку контузію, отриману на фронті, у Сергія погіршилось здоров’я. Серце 51-річного воїна зупинилося 26 червня.

Без батька залишились троє дітей, без чоловіка – дружина…

Церемонія прощання із Сергієм Савельєвим розпочнеться сьогодні об 11:00 год за адресою: вул. Маріупольська, 70-А. Живий коридор зустрічатиме траурний кортеж з вул. Є. Коновальця до ліцею №19. О 12:00 поминальну панахиду за оборонцем відслужать у Спасо-Преображенському кафедральному соборі.
Чин поховання воїна відбудеться о 13:00 год на Алеї Слави Сабарівського кладовища. Глибокі співчуття рідним та близьким. Вічна пам’ять та слава Герою!

Новини України