У Нідерландах відбувся фестиваль української культури

У Нідерландах відбувся фестиваль української культури

У нідерландському Амстердамі відбувся фестиваль української культури Ukrainian Lucht Festival.

Про це повідомляє кореспондент Укрінформу в Гаазі.

На заході були представлені українські страви – від традиційного борщу до смачних сирників. Гостей фестивалю біля входу зустрічали з козацьким кулешем.

У Нідерландах відбувся фестиваль української культури

Упродовж двох днів відвідувачі українського фестивалю могли не лише скуштувати українських смаколиків, а й відчути унікальний стиль та майстерність українських модних брендів.

Зокрема, були представлені вироби українських брендів – одяг, прикраси, вироби ручної роботи, книги та багато іншого.

«Наша основна місія – це побудувати такий міст між Україною і Європою. Щоб європейці розуміли, що українська їжа найсмачніша, українські бренди найкращі – це і є популяризація української культури», – сказала співорганізаторка фестивалю української культури Марія Вишнівська.

Купуючи товари, виготовлені в Україні, гості фестивалю могли не лише у такий спосіб підтримати економіку нашої країни та працівників виробництв в цей тяжкий час, а й також задонатити на відновлення школи на Дніпропетровщині, яку росіяни знищили два роки тому.

Також усі охочі могли долучитися до різних майстер-класів, зокрема, з плетіння бісером, кулінарного майстер-класу, плетіння вінка на Івана Купала.

Нагадаємо, уряд Нідерландів виділяє додатково 10 мільйонів євро на підтримку біженців з України у вивченні нідерландської мови.

Новини України