У Харкові почали відбудовувати зруйновану росіянами школу

Школу Бойка відновлюють власними силами випускників та батьків учнів.

У приватній авторській школі Бойка розпочали відбудову.

За кілька тижнів на місці влучання ворожого КАБу прибрали будівельне сміття, демонтували і вивезли пошкоджені елементи. Нагадаємо, росіяни скинули на будівлю школи авіабомбу 23 червня. Були пошкоджені кілька корпусів школи, знищені їдальня, котельня та гараж, у кабінетах не лишилось жодного вцілілого вікна. Наступного дня засновник та директор кращої приватної школи Харкова повідомив UA-NEWS.in.ua, що школу почнуть відновлювати. Сума збитків тоді ще була невідома.

На даний момент у школі підрахували, що на відновлення необхідно близько 15 мільйонів гривень, частину суми уже назбирали за рахунок донатів.

«Поки йде кропіткий процес відбудови, робимо маленький звіт. Ми дуже дякуємо всім, хто бере участь в відбудові нашої школи! Ще раз дякуємо всім, хто допомагав руками, технікою, порадами, знижками на необхідне, добрими словами і донатами! Донати приходили різні: від декількох сотень тисяч від наших добрих друзів до 10-20 грн від дітей! І всі вони однаково цінні для нас! На відбудову школи ми з вами зібрали на цю хвилину 2 733 894 грн. До необхідної суми залишилось 12 266 106 грн. Будуємо далі!
Школа Бойка буде!» — йдеться в дописі на офіційній сторінці школи.

Як писав UA-NEWS.in.ua, після російського удару по школі Бойка Харківська обласна військова адміністрація вирішила позбавити ліцензії цей освітній заклад та направила подання до МОНу. Причиною стало порушення правила про роботу школи під час війни: діти за згодою батьків навчалися тут офлайн. Російський КАБ ударив у вихідний, коли у школі нікого не було.

Тим часом Авторська школа Бойка, як і щороку, увійшла до переліку кращих шкіл Харкова: троє 11-класників набрали максимальні 600 балів (по 200 балів із трьох предметів).

Джерело

Новини України