Віталій Степановський: “Мета збору — зрозуміти, який є резерв у збірної України”

Віталій Степановський: “Мета збору — зрозуміти, який є резерв у збірної України”

Головний тренер чоловічої збірної України Віталій Степановський прокоментував старт літнього тренувального збору національної команди, до якого було залучено велику кількість дебютантів.

“Зрозуміло, що це не офіційне ігрове вікно, але ми зібрали багато новачків, а також дуже досвідчених гравців, таких як Слава Кравцов, Денис Лукашов, Володимир Конєв, які з великим бажанням прибули до табору національної команди попрацювати та поділитися своїм досвідом з молодими. Ці гравці — це приклад для молоді, тому я дуже радий, що досвідчені гравці погодились приєднатися до табору.

Мета цього збору, омолодити команду на майбутнє, ми маємо розуміти, який резерв у нас є, кого можна запрошувати до команди в офіційних вікнах. З деякими гравцями я не знайомий, лише слідкував за ними. Тому я хочу перевірити цих хлопців, подивитися на те, як вони можуть адаптуватися до навантажень, системи, сприйняття інформації.

Збір проходитиме в Ризі, де ми потренуємось 10 днів, після чого поїдемо на дуже хороший турнір Williams Jones Cup на Тайвань, де зіграємо велику кількість матчів. На цей турнір ми візьмемо здебільшого молодих гравців, більше досвідчених задіювати не будемо. Хоча такі гравці, як Володимир Конєв, Павло Крутоус, Анатолій Шундель поїдуть теж і допоможуть команді. Потім повернемось до Риги, продовжимо тренування, 27 липня зіграємо проти збірної Естонії і на наступний день збір буде завершено. З Естонією також зіграють В’ячеслав Петров, Ілля Сидоров”.

Новини України