“Вінничани” визначили переможців конкурсу «Твори добро»

“Вінничани” визначили переможців конкурсу «Твори добро»

Нещодавно на Вінниччині підбили підсумки та визначили переможців конкурсу громад «Твори добро». Конкурсна комісія розглянула кілька сотень заявок-проєктів та визначила 57 переможців з громад Вінницької області.

Конкурс «Твори добро», який започаткувало ГО «Ми – Вінничани» за підтримки партнерів, мав на меті стимулювати ініціативу мешканців громад у поліпшенні якості життя у громадах.

“Вінничани” визначили переможців конкурсу «Твори добро»

«Ми пишаємося, що у громадському об‘єднанні «Ми – Вінничани» саме такі люди! Для кого кредо «В єднанні сила» стало життєвим принципом. Хто разом з нами донатить на fpv-дрони, ремонтує військові «корчі» та купує медичне обладнання. Разом з усіма вами та нашими стратегічними партнерами – «МХП – Громаді», народними депутатами Ларисою Білозір, Геннадієм Вацаком, Миколою Кучером, а також Сергієм Кудлаєнком, Олександром Домбровським, БФ «Український Альянс» Миколи Філонова – за два роки повномасштабної війни придбали та передали різним підрозділам Сил оборони військової допомоги на майже 17 млн грн. Ми працювали і будемо далі ще більше працювати на потреби фронту. Але, попри всі виклики, прагнемо дивитися у завтрашній день, в якому зростають наші діти та онуки, де розвивається наша талановита молодь, де потрібно відроджувати нашу історію, дбати про ветеранів та їхні сім‘ї, увіковічнювати славу про наших загиблих Героїв, – говорить голова ГО «Ми – Вінничани» Валерій Коровій.

Конкурс «Твори добро» став цікавим як для представників органів місцевого самоврядування, комунальних закладів, так і для локальних громадських організацій та ініціативних груп.

За два з половиною місяці організатори, прийняли сотні звернень та шквал пропозицій не лише по благоустрою, але й облаштуванню дитячих майданчиків, рекреаційних зон, розчищення криниць, водойм та лісосмуг, створенню «зелених класів» і театрів під відкритим небом, комплексів для відновлення ветеранів та спортивних локацій. І, на жаль, дуже багато звернень щодо облаштування площ Героїв та Алей слави…

«Для нас стало дуже показовим, що серед суб‘єктів подання заявок на конкурс переважна більшість саме від ініціативних груп. Тобто, люди здатні об‘єднатися навколо єдиної мети: чи то облаштування дитячого майданчика, чи мистецького проєкту, як учасники з Буші, чи відновлення витоків річки Рось, а з ними – й історичної та національної ідентичності українців. Цей конкурс вкотре довів, що ми сильні, коли єдині, коли об‘єднані спільним прагненням жити, творити, розвивати свою малу Батьківщину і країну в цілому», – зазначив Валерій Коровій.

Отже, конкурсна комісія визначила 57 переможців, кожен з них отримає грант до 100 000 грн. Загалом ГО «Ми – Вінничани» та наші партнери передбачили 3 300 000 грн на реалізацію ваших проектів.

Про конкурс «Твори добро» висловились і партнери, які активно підтримали ініціативу проведення конкурсу для громад Вінниччини.

Народна депутатка Лариса Білозір повідомила деякі нюанси щодо прийняття рішень про переможців, завдяки яким вдалося збільшити їх кількість.

“Вінничани” визначили переможців конкурсу «Твори добро»

«Хочу щиро привітати переможців конкурсу. У конкурсній комісії ми вирішили збільшити кількість переможців вдвічі за рахунок фінансування 50% проектів. Адже нам важливо підтримати більше ініціатив, запустивши більше проектів, на які згодом, впевнена, можливо буде віднайти ще ресурси. “Твори добро” – це унікальна можливість для громад та ініціативних людей, реалізувавши свої проекти, покращити життя у своїх громадах», –  зазначила пані Лариса.

Конкурс передбачав співфінансування проєктів, поданих від ініціативних груп, громадських обʼєднань, комунальних установ, – про це наголосив народний депутат України Геннадій Вацак.

“Вінничани” визначили переможців конкурсу «Твори добро»

«Аби підтримати ініціативу активних жителів громад, я прийняв рішення особисто профінансувати частку співфінансування проєктів, поданих від ініціативних груп.  Тобто, ініціативні групи матимуть два джерела фінансових надходжень для реалізації своєї ідеї- від ГО « Ми- вінничани» та від мене особисто. Наступний етап – втілення в життя проєктів», – зазначив він.

Підсумки конкурсу прокоментував також народний депутат Микола Кучер:

“Вінничани” визначили переможців конкурсу «Твори добро»

«Завершено конкурс “Твори добро”, спільно започаткований з ГО ” Ми – Вінничани” та нашими шановними партнерами від Фонд “МХП-Громаді” та іншими. Цей унікальний проєкт став важливим кроком у підтримці місцевих ініціатив у всій Вінниччині. Щиро вітаємо переможців і висловлюємо вдячність за їхній внесок у розвиток нашої громади та покращення якості життя у нашому регіоні!».

Керівник Вінницького осередку ГО «Ми – Вінничани» Сергій Кудлаєнко оголосив проєкти-переможці з Вінниці.

“Вінничани” визначили переможців конкурсу «Твори добро»

«Хочу оголосити переможців конкурсу «Твори добро» у місті Вінниця. До нас подали 7 заявок-проєктів благоустрою, і впродовж тижня ми з комісією аналізували заявки, звʼязувались з претендентами та виїжджали на місце реалізації проєктів.  Вітаю проєкти – переможців!: Асфальтування території по вул. Праведників світу; Проєкт «Живе джерело», Пятничанський парк; Дворова криниця у районі Старе місто; Будівництво сучасного контейнерного сміттєвого майданчика по вул. Заболотного. Дякую кожному учаснику, кожному небайдужому жителю міста», – зазначив Сергій Кудлаєнко.

Голова Благодійного фонді «Український альянс» Микола Філонов повідомив, що з Хмільницького району надійшло понад 40 заявок з 6 територіальних громад.

“Вінничани” визначили переможців конкурсу «Твори добро»

«Активні люди не чекають, що хтось прийде і зробить за них, а виходять із самостійними ініціативами, особисто визначають пріоритети просторового розвитку міст і сіл, у яких вони живуть.  Допомогти ї у цьому – наш обов’язок», – зазначив Микола Філонов.

“Вінничани” визначили переможців конкурсу «Твори добро»

“Вінничани” визначили переможців конкурсу «Твори добро»

“Вінничани” визначили переможців конкурсу «Твори добро»

“Вінничани” визначили переможців конкурсу «Твори добро»

“Вінничани” визначили переможців конкурсу «Твори добро»

“Вінничани” визначили переможців конкурсу «Твори добро»

“Вінничани” визначили переможців конкурсу «Твори добро»

“Вінничани” визначили переможців конкурсу «Твори добро»

Отож, усі переможці конкурсу «Твори добро»:

 1. Агрономічна ТГ, ініціативна група мешканців, «Дитячі мрії»
 2. Бабчинецька ТГ, ініціативна група мешканців, «Цілюще джерело»
 3. Барська ТГ, ініціативна група мешканців, «Дитячий майданчик біля Храму всіх святих ПЦУ м.Бар»
 4. Бершадська ТГ, КУ «Бершадський ліцей № 3, «Зелений клас: екологічний освітній простір»
 5. Вапнярська ТГ, Ініціативна група мешканців  с Високе, «Літак «Музей Миру»
 6. Вендичанська ТГ, КЗ “Дитячо-юнацька спортивна школа Вендичанської селищної ради», «Спорт починається з комфортних роздягалень»
 7. Віницька  ТГ, ініціативна група мешканців, «Живе Джерело»
 8. Вінницька ТГ, ініціативна група мешканців, «Асфальтування території по вул. Праведників світу 5»
 9. Вінницька ТГ, ініціативна група мешканців, «Будівництво Сучасного Контейнерного Майданчика»
 10. Вінницька ТГ, ініціативна група мешканців, «Дворова криниця»
 11. Вороновицька ТГ , ініціативна група мешканців с.Михайлівка, “В єднанні – сила”
 12. Городківська ТГ, ініціативна група мешканців, «Безпечний спортивно – ігровий майданчик – засіб формування здорового майбутнього нашої громади»
 13. Джулинська ТГ, ЗДО «Веселка» с.Джулинка, Джулинськоі сільської ради, «Реформу дитячого харчування в садочки!»
 14. Джуринська ТГ, ініціативна група мешканців, «Дитяча ігрова зона: Відновлення та розвиток»
 15. Жмеринська ТГ, КНП «Жмеринська центральна районна лікарня», «Дитина здоровіша коли їй веселіше»
 16. Іллінецька ТГ, ініціативна група мешканців, «Зовнішнє впорядкування житлового кварталу та збереження історико-культурної спадщини Іллінецької територіальної громади»
 17. Калинівська ТГ, громадська організація, “Безпечна велопарковка”
 18. Калинівська ТГ, КЗ «Ліцей с.Бережани Калинівської міської ради Вінницької області», «Місце зустрічі»
 19. Козятинська ТГ, ініціативна група мешканців, «Облаштування громадських колодязів в м. Козятин»
 20. Козятинська ТГ, ОСББ “Катукова 39”, «Дитячий майданчик»
 21. Козятинська ТГ, ініціативна група мешканців, «Освітлення вулиці Ціолковського смт. Залізничне»
 22. Ладижинська ТГ, ініціативна група мешканців, «Дитячий майданчик на території Храму Казанської ікони Божої Матері ПЦУ м. Ладижин»
 23. Липовецька ТГ, ініціативна група мешканців, «Живе лиш той, хто не живе для себе, хто для других виборює життя»
 24. Липовецька ТГ, ініціативна група мешканців, «Липовецьке патіо з сакурами»
 25. Літинська ТГ, ініціативна група мешканців, «Духовний Скарб»
 26. Лука-Мелешківська ТГ, ініціативна група мешканців, “Комфортна громада – комфортна країна”
 27. Лука-Мелешківська ТГ, ініціативна група мешканців, «Фруктовий сад для дошкільнят»
 28. Махнівська ТГ, ініціативна група мешканців, «Ми – команда!»
 29. Могилів-Подільська ТГ, ініціативна група мешканців, «Ремонт дитячого майданчика з метою створення безпечних умов для дітей»
 30. Могилів-Подільська ТГ, ініціативна група мешканців, «Щасливі діти»
 31. Могилів-Подільська ТГ, Могилів-Подільський монтажно-економічний фаховий коледж, «Здорова молодь – щасливе майбутнє»
 32. Мурованокуриловецька ТГ, ініціативна група мешканців, «Арт -простір “Дій. Твори. Надихай.”»
 33. Мурованокуриловецька ТГ, ініціативна група мешканців, «Творимо майбутнє села»
 34. Немирівська ТГ, ініціативна група мешканців, «Облаштування дитячого майданчику на території Храму Покрови Пресвятої Богородиці у м. Немирів»
 35. Ободівська ТГ, ініціативна група мешканців, «Дора га вдячності»
 36. Оратівська ТГ, ініціативна група мешканців, «Нова набережна Камінного ставу»
 37. Піщанська ТГ, КП “Піщанка-Водоканал” Піщанської селищної ради, «Облаштування зони природного джерела “Жива вода”
 38. Погребищенська ТГ, ініціативна група мешканців, “Там де починається Рось”
 39. Погребищенська ТГ, ініціативна група мешканців, «Відновлення муралу «БОГ і УКРАЇНА»
 40. Самгородоцька ТГ, КЗ «Центр культури і дозвілля Самгородоцької сільської ради Хмільницького району Вінницької області», «Осередок пам’яті та культури»
 41. Соболівська ТГ, ініціативна група мешканців, “Наша історія – фундамент майбутнього України”
 42. Стрижавка ТГ,  ОСББ “Затишна Фазенда”, «Ігровий майданчик»
 43. Стрижавська ТГ, ГО “Асоціація жінок “Пані Україна”, «Впорядкування майданчику на в’їзді у селище Славне, відродження козацької придорожньо символіки та  створення герба с.Славне»
 44. Теплицька ТГ, ініціативна група мешканців, «Облаштування Алеї Слави загиблим землякам в с.Бджільна»
 45. Тиврівська ТГ, ініціативна група мешканців, «Проєкт щодо реконструкції та поточного ремонту дерев`яного мосту через річку Південний Буг в межах населенного пункту смт Тиврів»
 46. Томашпільська ТГ, ГО “Надія Томашпілля”, «Віднови криниці, бо схочеш водиці»
 47. Томашпільська ТГ, ініціативна група мешканців, «Затишна Стіна»
 48. Тульчинська ТГ, ініціативна група мешканців, «Щасливе дитинство для дітей ВПО»
 49. Турбівська ТГ, КНП “Турбівський селищний центр первинної медико-санітарної допомоги Турбівської селищної ради “,    “Зелена хвиля сімейної медицини”
 50. Уланівська ТГ,ГО “Джерело розвитку територіальних громад», «Волонтерська кухня»
 51. Хмільницька ТГ, КП “Хмільниккомунсервіс” Хмільницької міської ради, «Облаштування притулку для тварин у Хмільницькій громаді»
 52. Чернівецька ТГ, ініціативна група мешканців, «Ігровий майданчик –  простір для дозвілля та розвитку дітей дошкільного та шкільного віку»
 53. Шаргородська ТГ, ініціативна група мешканців, “Наші Герої – навіки в наших серцях”
 54. Шпиківська ТГ, Шпиківська селищна рада Тульчинського району Вінницької області, «Реабілітація та інтеграція ветеранів у активне цивільне життя через спорт»
 55. Якушинецька ТГ, ОСББ “Одеська 3 (7-11 корпуси)”, «Спортивний майданчик на Одеській»»
 56. Ямпільська ТГ, ініціативна група мешканців, «Реконструкція та Благоустрій площі Героїв в с. Гальжбіївка Ямпільської територіальної громади»
 57. Яришівська ТГ, ініціативна група мешканців, «Спортивна Спадщина Героя: Волейбольний Майданчик в с.Яришів».

Запрошуємо підписуватись на «Новини Вінниці” в соцмережах:

Новини України