Військові без проблем зможуть везти собак у потязі: «Укрзалізниця» буде змінювати правила перевезення тварин

Військові без проблем зможуть везти собак у потязі: "Укрзалізниця" буде змінювати правила перевезення тварин

Після нещодавнього скандалу, в який втрапила «Укрзалізниця» через те, що враховуючи недопрацювання правил перевезення, військовому і його собаці довелося їхати у тамбурі потяга, бо вони, начебто, заважали окремим пасажирам, компанія вирішила реабілітуватися в очах українців, а особливо — перед військовослужбовців.

Компанією було прийняте вольове рішення ставитися більш лояльно до перевезення тварин у звичайних потягах та «Інтерсіті». Зараз на затвердження винесено ряд правок, які мають допомогти запобігти таким конфліктним і неприпустимим ситуаціям.

За словами пресслужби «Укрзалізниці», після затвердження найближчим часом нової редакції правил зміниться наступне:⠀

  • Прибирається визначення «жорстка конструкція» з опису переносок: підійде сучасний рюкзак для тварин, аби лише із водонепроникним абсорбуючим дном.⠀
  • Для малих тварин до 45 см у холці компанія дозволить тимчасове перебування без переноски — для здорової активності та/або сну на полиці купе.
  • Для великих собак від 45 см «Укрзалізниця» дозволить проїзд ще й у вагонах СВ та РІЦ (RIC) за умови повного викупу купе.
  • Для великих собак в «Інтерсіті+» проїзд теж стане можливим, але за умови викупу всіх місць, що розміщені єдиним блоком у ряду.
  • Будь-які службові собаки представників Сил оборони зможуть безоплатно їхати в усіх типах вагонів, але — з намордником та повідком.

Також у компанії наголосили, що у випадку, якщо пасажиру, який буде поряд,  це заважатиме або  викликатиме алергічну реакцію через сусідство з твариною, «Укрзалізниця» забезпечить альтернативні місця. 

Новини України