“Соціальне таксі” в Одеській області

Завдяки фінансуванню з Німеччини для 4 громад з Одеської області були закуплені спеціалізовані автомобілі для перевезення маломобільних людей.Церемонія передачі відбулась у м. Київ за участі представників Посольства Федеративної Республіки Німеччина в Україні, Представництва ЄС в Україні, GIZ та громад.  Тепер скористатись послугою “Соціальне таксі” зможуть у Старокозацькій, Арцизькій, Окнянській та Кодимській громадах. Про це повідомляє “Бессарабія INFORM”, посилаючись на органи влади Старокозацької громади.

Послуга “Соціальне таксі” призначена для мешканців громад, які за станом здоров’я не можуть користуватися громадським транспортом, а також літніх людей. Завдяки такому авто вони зможуть дістатися до державних спеціалізованих закладів, комунальних і медичних установ та інших місць для отримання необхідної допомоги та послуг.

Як зазначив перший заступник голови Старокозацької громади, Павло Осматескул, важко переоцінити користь від реалізації такого проєкту.

“Враховуючи географічну протяжність Старокозацької громади, незадовільний стан доріг та досить скрутне фінансове становище більшості осіб з обмеженими можливостями, такий транспорт може бути чи не єдиною можливістю на отримання вчасних і якісних послуг“, – підкреслив він.Автомобілі закуплені у межах “Спеціальної програми підтримки України /EU4ResilientRegions” та здійснена “Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH)” за фінансування уряду Німеччини та Європейського Союзу.

“Наша підтримка є конкретною, спрямованою на вирішення потреб мешканців громади. Ми також прагнемо аби результат позитивних змін був сталим. Тому ми не лише передаємо спеціально обладнані автомобілі, ми також допомагаємо окремим громадам створити відповідну службу і надавати послугу “Соціальне таксі” на постійній основі”, – зазначила Юлія Грубер, директорка проєкту GIZ “Спеціальна програма підтримки України/EU4ResilientRegions».

Всього закуплено 31 спеціалізований автомобіль для громад в 9 областях України, з них 29 транспортні засоби закуплені за кошти уряду Німеччини та
Європейського Союзу.

 

 

Джерело

Новини України