Ракетний удар по Київщині: росіяни пошкодили пожежну частину і поранили дитину (фото)

Атака на Київську область Фото: ДСНС | ЗС РФ атакували Київську область ракетами

За словами начальника обласної військової адміністрації Руслана Кравченка, противнику не вдалося уразити об’єкти житлової або критичної інфраструктури, проте кілька приватних будинків усе ж було пошкоджено.

Related video

Російські окупанти не припиняють атакувати мирні міста України і напередодні від дій противника постраждала Київська область. 30 червня ЗС РФ завдали ракетних ударів і в обласній військовій адміністрації поділилися деталями з цього приводу.

За словами начальника ОВА Руслана Кравченка, внаслідок ворожої атаки, яка була вчора, постраждали троє людей, серед яких одна дитина. Їм почали одразу ж надавати необхідну допомогу.

«Постраждалі зараз перебувають в одній із районних лікарень області. Люди отримали всю необхідну медичну допомогу. Влучень в об’єкти житлової або критичної інфраструктури немає. Водночас унаслідок падіння уламків на території одного з районів області пошкоджено три приватні будинки», — заявив Руслан Кравченко.

Атака на Київську область Fullscreen ЗС РФ атакували Київську область ракетами Фото: ДСНСАтака на Київську область Fullscreen ЗС РФ атакували Київську область ракетами Фото: ДСНС

Там вибито вікна, двері, пошкоджено стіни. Окремо в Київській ОВА додали, що ворожий обстріл пошкодив складське приміщення, адміністративні будівлі, а також 16 транспортних засобів. На місці продовжують працювати оперативні служби.

У Державній службі з надзвичайних ситуацій додали, що після російського терору, у вигляді ракетних ударів, було пошкоджено пожежну частину в Київській області.

Вибухова хвиля вибила скло, вікна, а також було пошкоджено стелю. У момент атаки рятувальники перебували в укритті, тому ніхто не постраждав.

Нагадаємо, у ніч на 1 липня ЗС РФ атакували Дніпро ракетами, внаслідок чого постраждали супермаркет і житлові будинки. За даними Повітряних сил, усього було кілька ракет, які летіли в напрямку обласного центру. Журналісти поділилися, що від ударної хвилі постраждали магазини в одному з районів.

Новини України