На оздоровлення працівників луцьких шкіл виділили 10 мільйонів гривень

На оздоровлення працівників луцьких шкіл виділили 10 мільйонів гривень

Фото ілюстративне

Внесли зміни до бюджету Луцької міської територіальної громади.

Про це стало відомо під час засідання сесії Луцькради 29 травня, – повідомили на сайті установи. 

10 мільйонів гривень передбачили закладам загальної середньої освіти для виплати матеріальної допомоги на оздоровлення педагогічним працівникам. Понад 100 мільйонів освітньої субвенції з державного бюджету міський бюджет недоотримав.

Для комунального підприємства «Луцькспецкомунтранс» на придбання паливно-мастильних матеріалів виділили два мільйони гривень. 

Два мільйони гривень субвенції державного бюджету надали для 6 прикордонного Волинського загону Державної прикордонної служби України для забезпечення робіт з інженерного облаштування державного кордону ( йдеться про закупівлю будівельних матеріалів для виконання ремонтних робіт).

Субвенцію з державного бюджету у розмірі 896, 6 тисяч гривень спрямували на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами.

Також передбачили субвенцію з місцевого бюджету районному бюджету Луцького району на нове будівництво зовнішніх електричних мереж для електропостачання електроустановок сховища за межами села Уляники, Копачівська громада Луцького району.

Палацу культури міста Луцька обранці громади спрямували 450 тисяч гривень для прокладання теплової мережі та встановлення вузлів обліку теплової енергії.

36, 601 тисяч гривень виділили на надання компенсації тимчасово переміщеним особам на оплату комунальних послуг.

 

Новини України