Леннокс Льюїс прокоментував бій Майка Тайсона з блогером

Леннокс Льюїс прокоментував бій Майка Тайсона з блогером

Фото: Getty Images Майк Тайсон і Джейк Пол

Легендарний у минулому абсолютний чемпіон світу не побачив нічого поганого у поєдинку між боксером і Джейком Полом.

Майк Тайсон без проблем переможе Джейка Пола у бою, якщо проведе гідну комбінацію із хорошим ударом. Так вважає колишній абсолютний чемпіон світу Леннокс Льюїс.

Колишній британський боксер також не став критикувати легенду боксу за поєдинок проти блогера. На думку Льюїса, Тайсон не такий вже і старий.

«Ніколи не знаєш, що може статися. Я радий за них, у них вийде хороший бій, багато хто любить Джейка Пола, багато хто любить Тайсона, вони хочуть побачити, що станеться на рингу з ними обома. Я теж.

Кого підтримуватиму? Майк Тайсон переможе. Майк Тайсон не такий уже старий. Не варто ставитись до нього надто м’яко.

Чи міг би я вийти проти Пола? Ні. Потрібно дивитися на вік. Ти можеш битися з кимось подібним до нього і досягти успіху, бо він ще не справжній боєць, а ти вже забув сотню речей, яким він тільки вчиться. Вік буде визначальним чинником, якщо бій затягнеться. Але якщо Майк проведе 10-секундну комбінацію і зловить його, то Пол 100% впаде», — цитує Льюїса SecondsOut Boxing News.

Нагадаємо, Джейк Пол і Майк Тайсон мали провести боксерський поєдинок 20 липня. Проте бій між 27-річним блогером та 58-річним «Залізним Майком» було перенесено через ускладнення зі здоров’ям у легенди боксу. Нова дата поєдинку — 15 листопада.

Раніше Майк Тайсон назвав найбільш сенсаційного боксера в історії.

 

Джерело

Новини України