Жеваго заарештували заочно у справі про хабар судді Князєву

Жеваго заарештували заочно у справі про хабар судді Князєву

Фото: t.me/nabudaily

Вищий антикорупційний суд України заочно заарештував бізнесмена Костянтина Жеваго у справі про хабар колишньому голові Верховного суду Всеволоду Князєву. Про це 10 липня повідомили НАБУ та САП.

— ВАКС обрав запобіжний захід у вигляді заочного арешту власнику групи «Фінанси і кредит». Він підозрюється у наданні неправомірної вигоди голові та суддям Верховного суду в обмін на рішення на його користь у господарській справі. Варто зазначити, що підозрюваний на момент скоєння злочину і дотепер перебуває на території Французької Республіки, — йдеться у телеграм-каналі Національного антикорупційного бюро.

Підозру в цій справі Костянтину Жеваго оголосили майже рік тому, 3 серпня 2023 року, і теж заочно. За версією антикорупційних органів, 19 квітня 2023 року Верховний суд  ухвалив рішення на користь бізнесмена у справі щодо акцій гірничо-збагачувального комбінату (ГЗК). 15 травня 2023 року голову Верховного суду Всеволода Князєва затримали під час отримання другого траншу хабаря у розмірі 450 тисяч доларів.
Джерело

Новини України