Якою буде ситуація зі світлом у Дніпрі та області у середу

Якою буде ситуація зі світлом у Дніпрі та області у середу

10 липня у Дніпропетровській області графіки відключень електроенергії діятимуть усю добу

У середу, 10 липня, у Дніпропетровській області, як і по усій Україні, усю добу, з 0:00 до 24:00, діятимуть графіки погодинних відключень електроенергії. Це не стосується лише об’єктів критичної інфраструктури. Обмежуватимуть же як промисловість, так і побутових споживачів.

Дві черги відключень застосовуватимуть з 1:00 до 6:00 та з 10:00 до 13:00, у решту часу – три черги. Про це Інформатор повідомляє із посиланням на «Укренерго».

«За командою НЕК Укренерго завтра, 10 липня, діятимуть стабілізаційні відключення з 00:00 до 24:00. Велика ймовірність відключень у світло-сірій зоні», — зазначили у ДТЕК «Дніпровські електромережі».

 Планові відключення у Дніпрі

Декілька будинків у Дніпрі залишаться без електроенергії через планові вимкнення. Це стосується абонентів ЦЕК:

  • вулиця Новокримська, 1, 3а, 5, 7; 
  • вулиця Фабрично-заводська, 20.

Раніше ми писали, що у Дніпрі та області з 24 червня оновили графіки стабілізаційних відключень. Директор “ДТЕК Дніпровські електромережі” Андрій Терещук розповів, чому відключення стали жорсткішими. Окрім того, розповідали ми й про те, що Уряд підняв тарифи на світло для населення майже удвічі. Розповідали ми й про те, що в “Укренерго” роз’яснили, від чого залежить тривалість відключень електроенергії. 

Новини України