ФБУ опублікувала формат проведення чемпіонатів України у сезоні 2024/25

ФБУ опублікувала формат проведення чемпіонатів України у сезоні 2024/25

Джерело: https://fbu.ua/

Відбулося засідання Виконавчого комітету Федерації баскетболу України, в рамках якого було затверджено формат проведення чемпіонатів України у сезоні 2024/25.

В чоловічій Суперлізі змагання будуть проведені аналогічно минулого сезону в два етапи. На першому етапі команди зіграють три кола за туровою системою календаря (у форматі “бабл”). На другому етапі заплановано систему плей-оф (правила проведення та регламент чемпіонату України серед чоловічих команд)

Також передбачено проведення Кубку України, який минулого року був проведений вперше після початку повномаштабної війни.

Попередньо свою участь у наступному сезоні Суперліги підтвердили десять клубів, в тому числі переможець Вищої ліги Прометей (Слобожанське).

В жіночій Суперлізі перший етап також не зазнає змін – чотири кола з роз’їзною системою календаря. А ось на другому етапі передбачено проведення Фіналу шести (правила проведення та регламент чемпіонату України серед жіночих команд)

Також вперше з 2022 року заплановано проведення Кубку України серед жіночих команд.

Ще одним важливим рішенням Виконкому стало зобовязання для клубів чоловічої та жіночої Суперліг мати в своїй структурі ще дві команди, які братимуть участь у чемпіонатах України (ВЮБЛ чи нижчих дивізіонах).

Нагадаємо, в минулому сезоні чоловічої Суперліги Favbet вдруге в своїй історії чемпіоном став Дніпро, який у фінальній серії плей-оф з рахунком 2:0 здолав Рівне-ОШВСМ.

В жіночій Суперлізі переможцем стала команда Франківськ-Прикарпаття, яка у фіналі плей-оф з рахунком 73:40 здолала столичний Київ-Баскет.

Новини України