Discursus перевидасть роман франківського письменника Степана Пушика

Discursus перевидасть роман франківського письменника Степана Пушика

Прикарпатське видавництво Discursus надрукує роман “Страж-гора. Роман з народних уст” франківського письменника Степан Пушика. Це вже сьоме перевидання книги, вперше вона побачила світ у 1981 році.

Про це інформує “Галка”.

“Страж-гора” – це розповідь жінки, яка народилася на початку 20-го століття і прожила в одному селі майже 80 років. Яскраву, колоритну, збагачену оповідками, приказками, співанками розповідь, переживаєш разом з нею, її родиною, її сусідами, людьми, які з тих чи інших причин з’явились в її житті.

«Читаю Степана Пушика – “Страж-гора”. Повість з магнітофона, але яка річ! Справді народна. Справді мистецьке дослідження народної психології. Розум, дотепність, глибина і розкутість. Оце те, що треба сьогодні нашій залітературеній літературі… Читаю Степана Пушика, розповідь старої гуцулки. Яка мова! Злитки золоті…», – цитують на сайті видавництва Олеся Гончара.

Вартість книги у передпродажі – 350 грн. Орієнтовний час готовності тиражу 15 вересня 2024 року.

Як писала “Галка”, у ніч на 14-те серпня 2018 року не стало відомого письменника, громадського і політичного діяча часів здобуття незалежності України, іванофранківця Степана Пушика.

Новини України