Збірна України U-18 з хокею перемогла Німеччину у феєричному матчі з 11 шайбами

Сборная Украины U-18 по хоккею, фото — fhu.com.ua

Збірна України U-18 з хокею в овертаймі перемогла юнацьку команду Німеччини у другому матчі на Меморіалі Владо Дзурілли – 6:5.

Команди влаштували гольову перестрілку вже в першому періоді. Німці відкрили рахунок, на що синьо-жовті відповіли двома шайбами Олексія Євтєхова. Збірна Німеччини після цього двічі реалізувала більшість і пішла на першу перерву лідером.

У другому періоді Україна двічі зрівнювала рахунок, але німці знову виходили вперед. Зрештою, у третій 20-хвилинці синьо-жовтим знову вдалося реалізувати більшість.

В овертаймі команда Олександра Бобкіна спочатку успішно захистила свої ворота, граючи у меншості. Після чого Євтєхов, відбувши покарання, закинув шайбу та приніс синьо-жовтим перемогу.

Нагадаємо, у першому матчі Меморіалу Дзурілли Україна U-18 поступилася Словаччині U-19 у серії булітів (3:4). У наступній зустрічі підопічні Бобкіна зіграють із юнацькою командою Японії 10 лютого.

• Хокей. Меморіал Владо Дзурілли

Україна U-18 – Німеччина U-18 – 6:5 ОТ (2:3, 2:2, 1:0, 1:0)

Шайби: 0:1 – Шварц (Фіценец, – більш.), 02:42. 1:1 – Євтєхов, 03:17. 2:1 – Євтєхов (Захаревич, Косарєв, – більш.), 08:07. 2:2 – Пуль (Гендель, Д. Левандовскі, – більш.), 11:10. 2:3 – Вілхофт (Шнайдер), 15:51. 3:3 – Шульга (Гапоненко, Косарєв, – більш.), 22:10. 3:4 – Сейгер (Д. Левандовскі), 24:58. 4:4 – Кураєв (Мосюк, Щербак), 31:17. 4:5 – Боос (Д. Левандовскі, Вілхофт), 32:00. 5:5 – Кураєв (Косарєв, – більш.), 54:57. 6:5 – Євтєхов (Боднар, Гапоненко, – менш.), 63:47