У Харкові тотальна нестача крові негативного резусу

У місті немає запасів крові двох груп.

У Харківському обласному центрі служби крові закінчилися запаси крові третьої негативної та четвертої негативної груп.

Жителів Харкова просять стати донором. Для здачі крові із собою потрібно мати паспорт та ідентифікаційний код. Донорами можуть стати люди віком від 18 років.

«Висновки робіть самі, чому так різко закінчились запаси одразу двох груп крові… Ми благаємо здати кров. 3- та 4- групи», — звернулися у Центрі служби крові.

Здати кров можна у Харківському обласному центрі служби крові за адресою: вулиця Клочківська, 366. Центр працює із понеділка по п’ятницю з 8:00 до 15:00 та у суботу з 8:00 до 13:00.

Також донорську кров приймають у підрозділі Центру, у торгово-розважальному центрі «Нікольський» за адресою: вулиця Пушкінська, 2-А (мінус перший поверх, неподалік ліфтів). Відкритий «Донор Центр» у «Нікольському» у вівторок, четвер і суботу із 9:00 до 15:00. Дізнатися інформацію щодо здачі крові можна за номером телефону: (095) 570-47-66 (довідка Центра служби крові).

У Центрі служби крові зазначили, що до здачі крові не допускаються люди із хронічними захворюваннями. Також кров не можна здавати під час менструації та протягом п’яти днів після неї, упродовж пів року після татуювання, 14 днів — після прийому лікарських засобів і двох місяців — після останньої здачі крові.

Як писав UA-NEWS.in.ua, «Донор Центр» у «Нікольському» відкрився восени 2023 року. Він входить до складу Харківського обласного центру служби крові.

Джерело

Новини України