У Чернігові з 1 лютого почнуть видавати пільгові транспортні картки: куди звертатися

У Чернігові з 1 лютого розпочнуть видавати пільгові транспортні картки для безоплатного проїзду в громадському транспорті, повідомляє Суспільне.

Відповідне рішення ухвалили 26 січня на засідання виконавчого комітету Чернігівської міської ради.

Від звичайної транспортної картки вона відрізнятиметься кольором і позначкою про пільговий проїзд, розповів виконувач обов'язків міського голови Олександр Ломако.

"З 1 лютого ми готові розпочати їх видавати. Ми не поспішаємо, ми до кінця року, а якщо буде потреба, то ми продовжимо. Попередньо ми бачимо, що до кінця року ми будемо їх видавати у департаменті соціальної політики по вулиці Мазепи. Люди можуть приходити в робочий час, там вони подають свої дані: прізвище й ім’я, дані, а також приносити посвідчення, яке дає право на пільговий проїзд".

ЧИТАЙТЕ  ТАКОЖ: У ЧЕРНІГОВІ МОЖЛИВІСТЬ РОЗРАХУНКУ У ГРОМАДСЬКОМУ ТРАНСПОРТІ БАНКІВСЬКОЮ КАРТКОЮ БУДЕ ВІДСУТНЯ КІЛЬКА ТИЖНІВ

Для отримання необхідно принести документ, що засвідчує можливість пільгового проїзду до департаменту соціальної політики, за адресою вулиця Івана Мазепи 19, лишити заявку, а за 7-10 днів вже забрати виготовлення картку.

"Зараз в нас по реєстру десь 65 тисяч пільгових категорій, які мають право на безоплатний проїзд відповідно до реєстру. Не потрібно йти в перші дні, а йти тоді коли у вас є час. Приїхати залишити заяву й отримати картку. І коли людина отримає, то вона вже може користуватися і прикладати до пристроїв у тролейбусах або у кондуктора. Вона буде безстроковою, але якщо картка має термін дії, то там буде записаний термін дії даного посвідчення", — розповів начальник управління транспорті і зв’язку Олександр Рижий.

Картки, що надають пільговий проїзд в громадському транспорті видаватимуть протягом 2024 року. В цей час можна буде продовжувати їздити безоплатно в транспорті за посвідченнями, що надають цю можливість. А з 2025 року планують, що проїзд в громадському транспорті Чернігова буде виключно за картками та посвідченням.

Фото – Cуспільне.

Источник

Новини України