ВІДЕО. Прем’єр-міністр Словаччини Роберт Фіцо поранений внаслідок замаху

За даними ЗМІ, політика поранили в груди та живіт, його стан важкий

ВІДЕО. Прем'єр-міністр Словаччини Роберт Фіцо поранений внаслідок замаху

Прем'єр-міністр Словаччини Роберт Фіцо серйозно поранений і госпіталізований після того, як у нього стріляли після засідання уряду.

На голову словацького уряду 15 травня було скоєно замах. Пораненого Фіцо вертольотом доправили до лікарні.

Постріли пролунали перед будинком культури, де проходило засідання уряду, коли прем'єр вийшов до людей. Було чути кілька пострілів. Охоронці підняли Фіцо із землі, посадили в машину та відвезли.

За словами свідків, які були на місці події, прем'єр-міністр підійшов до людей, які його вітали, і саме тоді пролунало кілька пострілів. Після цього глава уряду впав на землю.

Імовірного нападника затримала поліція, яка оточила прилеглу територію. Присутніх у будинку культури евакуювали. Охорона подбала про безпеку інших урядовців.

З'явилося відео перших миттєвостей після замаху на прем'єр-міністра Словаччини Роберта Фіцо у місті Гандлова.

На відео видно групу людей як цивільних, так і правоохоронців. Останні, очевидно, намагаються надати першу допомогу чоловікові, який лежить на землі – прем'єр-міністру Роберту Фіцо.

Один із журналістів розповів: «На вулиці чекав натовп, і один із них почав стріляти. Його одразу ж втихомирили та затримали, охорона винесла прем'єра. За нашою інформацією, стрілець цілився саме у прем'єр-міністра».

Одіозний політик Роберт Фіцо відомий своїми проросійськими поглядами. За даними ЗМІ, Фіцо поранили в груди та живіт, його стан важкий.

ВІДЕО. Прем'єр-міністр Словаччини Роберт Фіцо поранений внаслідок замаху

Новини України