Керівники клубу спробували місцеві сири, анчоуси, равлики та солодощі Українські футболісти Артем Довбик і Віктор Циганков провели гастрономічний тур у Жироні. Спочатку лідери місцевого клубу спробували місцеві сири, які їм дуже сподобалися. Потім українці завітали до гастробару, з анчоусами та равликами, і деякі страви виявилися «дивними». На прощання Довбика і Циганкова пригостили місцевими десертами. За словами Циганкова, в них занадто багато цукру. ВІДЕО. Довбик і Циганков провели гастрономічний тур у Жироні