Тіпун нардепу на язик

З 1 червня Кабмін підвищить тариф на електроенергію. Це як нардеп Кучеренкко зауважує, наче за його особистим прогнозом 

І навіть додає, що вартості кіловат-години "імовірно здорожчає в 1,5 рази".

Тіпун нардепу на язик

Як той Пилип з конопель заквапився зі своєю новиною народний депутат України Олексій Кучеренко. Сам він її назвав сумною, але нам немає мовляв куди діватися. Не інаше, як пан Кучероенко дуже загорівся прославитися мастатом на передбачення. Адже своє повідомлення представив як його особистий прогноз. Тож Нострадамус не Нострадамус, але дерзає! Втім, новина як на нас така, що не треба бути Ностадамусом, аби про неї попереджати. Адже шановний нардеп повідомляє, що "Кабмін готує підвищення тарифу на електроенергію до 4 грн. Причому. зміни очікуються уже з 1 червня." При цьому народний обранець все нам розжував і пояснив: а чого ми хочемо? Вітчизняна енергетика перебуває у вкрай складному становищі. Пошкоджені об'єкти критичної інфраструктури, потерпає також державний бюджет.

Тіпун нардепу на язик

За словами дуже поінформованого в державні "таємниці" депутата парламенту, вчора Україні у пікові години не вистачило потужності 1300 МВт. Тому було прийняте рішення запровадити для виробництва та промисловості графіки обмеження потужності.

Обмеження діяли з 18.00 до 23.00 години. Наслідки? Втрати енергетичних компаній сягнули близько 50 млн грн. "Якщо такі заходи впроваджувати щодня, — вніс додаткову ясність Олексій Куеренко, — впродовж цілого місяця, то втрачено буде близько 1,5 млрд грн".

Відповідно Кабінет Міністрів відреагує на критичну ситуацію в енергосистемі. Олексій Кучеренко наголосив, що тариф на світло планують підвищити майже у 1,5 раза – до 3,5 або 4 грн/кВт-год.

"Новина, мабуть, справді невесела та сумна, неприємна, але, як на мене, вона таки очевидна. Уряд реально готує підвищення ціни на електроенергію для населення. Я думаю, це, на жаль, відбудеться з 1 червня -мій прогноз. Я знаю, що обговорюється ціна в діапазоні 3,5-4 гривні, тобто приблизно у 1,5 разу. Ось така реальна картина, яка, на жаль, у цій ситуації буде урядом прийматись_ — заявив нардеп. А насамкінець пообіцяв, що "будемо з урядовцями дискутувати. Є думка запрошувати уряд на сесію, щоб він показав розрахунки".

Кучеренко вважає, що життя "саме буде балансувати" ситуацію, в якій опинилася вітчизняна енергетика.

Як відомо, наразі 1 кВт-год коштує 2,64 грн. За електроенергію можна платити і менше, якщо встановити двозонний лічильник.Тіпун нардепу на язикТіпун нардепу на язикТіпун нардепу на язикТіпун нардепу на язикТіпун нардепу на язикТіпун нардепу на язикТіпун нардепу на язикТіпун нардепу на язикТіпун нардепу на язикТіпун нардепу на язикТіпун нардепу на язикТіпун нардепу на язик

Новини України