Секретний план Трампа щодо України: чому політик не допоможе Києву, попри обіцянки (відео)

Зображення американського політика Дональда Трампа Фото: USA Today | Американський політик Дональд Трамп

Переважна більшість людей не вірять у слова Дональда Трампа щодо України, адже знають, що він погано ставиться до Києва. На думку громадського і політичного діяча з США Юрія Рашкіна, політик почав говорити про вторгнення ЗС РФ, адже справи в нього кепські.

Related video

Колишній американський президент Дональд Трамп заявив, що після того, як поверне собі лідерство, зможе швидко припинити російсько-українську війну. Громадський і політичний діяч з США Юрій Рашкін у коментарі «24 Каналу» заявив, що Трамп погано ставиться до Києва.

Він вважає, що є 30% людей, які переконані, що Дональд Трамп може швидко закінчити війну в Україну, це його база, яка йому довіряє. Проте переважна більшість осіб вважають, що попри його слова, він погано ставиться до Києва. На думку Рашкіна, в Трампа немає секретного плану щодо України, натомість політик відчуває, що все йде не так гладко, як хотілося б.

«Трамп не вперше нам бреше, і ми знаємо, чого насправді варті його слова. Бо ж він казав, що не дасть ні цента Україні. Якщо він стане президентом, то віддасть Росії Крим та Донбас, а Україні взагалі не буде надавати жодної допомоги», — сказав Юрій Рашкін.

Він зауважив, що після цього не можна заявляти, що американський політик може мати добре ставлення до України. Він почав говорити про війну, адже розуміє, що справи погані, а люди хочуть обговорення. За словами Юрія Рашкіна, Трамп дійсно погано ставить до України та не допомагатиме їй.

Зазначимо, що у квітні президент Володимир Зеленський прокоментував мирний план Трампа та наголосив, що ідея віддати свої території Росії «дуже примітивна».

Дивіться з 1:00

Нагадаємо, 9 травня у ЗМІ повідомили, що в разі перемоги Дональда Трампа на президентських виборах у листопаді, він навряд чи повністю відмовиться від України. На думку політика, війну можна закінчити за 24 години шляхом переговорів.

4 травня у ЗМІ зауважили, що Трамп нібито розробив детальний план миру щодо завершення війни в Україні. Сам документ нібито тримають у секреті до виборів.

Новини України