Кабмін встановив норми продажу сигарет та алкоголю в Duty Free

Кабмін встановив норми продажу сигарет та алкоголю в Duty Free

Фото: boryspil.mydutyfree.net

В умовах воєнного стану уряд встановив контроль за продажем товарів у Duty Free: обмежено придбання тютюнових виробів та алкоголю однією особою до 2 пачок сигарет та 2 літрів алкоголю на добу. Про це повідомила пресслужба відомства.

— Кабмін ухвалив це рішення для ліквідації схеми ухилення від сплати податків при реалізації тютюнових виробів та алкогольних напоїв у магазинах безмитної торгівлі (Duty Free), — йдеться у повідомленні.

З метою контролю за продажем алкоголю та тютюнових виробів у магазинах Duty Free встановлено порядок обміну інформацією між Держприкордонслужбою, ДПС, Держмитслужбою та самими магазинами. Це робиться задля ідентифікації покупців.

30 серпня президент України Володимир Зеленський підписав закон про обмеження продажу тютюнових виробів та алкогольних напоїв у магазинах Duty Free. Новий закон обмежує продаж тютюнових виробів у магазинах безмитної торгівлі: не більше 50 сигарет, 10 сигар або 20 сигарил одній людині протягом доби. 10 серпня Рада на час воєнного стану заборонила продавати в магазинах безмитної торгівлі сигарети, вироблені в Україні. Після початку війни в Україні залишилося 15 магазинів безмитної торгівлі. Перед вторгненням РФ їхня більшість знаходилася в аеропортах, а тепер залишаються на наземних пунктах пропуску на західному кордоні України.

 

Джерело

Новини України