Юрій Горбунов показав старшого сина в День Києва 2024 (фото)

юрій горбунов, сини юрія горбунова, катя осадча юрій горбунова, день києва 2024, діти горбунова, діти осадчої Фото: gorbunovyuriy | Юрій Горбунов із синами

У родині Каті Осадчої вже четверо корінних киян. Тим часом рідні Горбунова жартують, що він єдиний серед них «понаїхали».

Український телеведучий та актор Юрій Горбунов показав старшого сина Івана в честь Дня Києва 2024. Сімейними кадрами батько двох дітей поділився в Instagram.

На першому фото позували сам Горбунов, Катя Осадча та їхній перший спільний син Іван. Хлопчик постав у білій футболці та чорній кепці. Тим часом його мама доповнювала сина у світлому вбранні та темних сонцезахисних окулярах. А Юрій Горбунов приміряв для сімейного знімку тематичну чорну футболку з принтом, присвяченим українській столиці. Зіркова родина сфотографувалася на фоні Андріївської церкви на Подолі.

На другому кадрі Юрій та Іван позували вже удвох, а на третьому продюсер продемонстрував особливий принт свого вбрання.

«Моя столиця! З Днем народження!! Місто, в яке я приїхав вчитися в Театральний інститут, і яке одразу стало рідним, своїм! Тут народилися мої діти, моя родина, в якій жартують — Юра, ти в нас єдиний «понаїхали»!!» — написав чоловік Каті Осадчої.

Юрій Горбунов та Катя Осадча із сином Іваном

Тим часом Катя Осадча зізналася підписникам, що в її родині вже четверо корінних киян та показала кадри зі столиці в честь свята.

«Києве мій! Моє найрідніше місце на світі, з Днем народження», — написала зірка екрану.

Катя Осадча

Зазначимо, що Іван став першою спільною дитиною Каті Осадчої та Юрія Горбунова. Він народився у 2017 році. Згодом, у 2021, на світ зʼявилася другий спадкоємець пари — Данило.

В Осадчої також є син Ілля від першого шлюбу. Первісток телеведучої наразі навчається у США та час від часу бачиться із зірковою мамою та своїми маленькими братиками.

Нагадаємо, як Катя Осадча із синами готувалася до Великодня.

Також Фокус писав про секрети стрункої фігури Каті Осадчої.

Новини України