Інтер Маямі з п’ятьма асистами Мессі та хет-триком Суареса знищив Нью-Йорк Ред Буллс

Лионель Месси, фото — Getty Images

Інтер Маямі розгромив Нью-Йорк Ред Буллс у домашньому матчі регулярного чемпіонату МЛС – 6:2.

Гості відкрили рахунок у першому таймі після голу Данте Ванзейра. Однак після перерви ситуація на полі різко змінилася, зіркові гравці Інтера розгромили суперників.

У ворота Нью-Йорка влетіли шість м’ячів, у кожному з них безпосередню участь взяв Ліонель Мессі. Аргентинець віддав п’ять гольових передач і один раз відзначився особисто з подачі Луїса Суареса. Ель Пістолеро записав на свій рахунок хет-трик, дубль оформив Матіас Рохас.

Зазначимо, що восьмиразовий володар “Золотого м’яча” провів 11 матчів за клуб у всіх турнірах сезону, забивши в них 12 м’ячів. Також на рахунку Мессі після поєдинку з Ред Буллс – 11 результативних передач.

Український захисник Сергій Кривцов залишився у запасі Інтера. Українець нещодавно відновився після травми підколінного сухожилля.

Інтер Маямі лідирує у Східній конференції МЛС, набравши 24 очки. У наступному матчі команда Кривцова зіграє із Монреалем 12 травня.

• МЛС. Регулярний чемпіонат

Інтер Маямі – Нью-Йорк Ред Буллс – 6:2 (0:1)

Голи: Рохас, 48, 62, Мессі, 50, Суарес, 69, 75, 81 – Ванзейр, 30, Форсберг, 90+7, пен.