Знайомство з англійським джином Beefeater

Знайомство з англійським джином Beefeater

На світовому ринку міцних напоїв джин представлений різними брендами та сортами. Найбільший світовий експортер цього алкоголю – Англія. Багато виробників із островів позиціонують продукцію, як «англійський» чи «лондонський» джин. Цим вони наголошують, що лише в цій країні та її столиці виготовляють справжню ялівцеву горілку. Напис на етикетці London Dry Gin можуть мати лише напої торгової марки Біфітер. Компанія виробляє джин в районі Кеннінгтон, Лондон. Розкажемо більше про бренд Beefeater та його продукцію.

Знайомство з англійським джином Beefeater

Історія джину Біфітер

Хоча першими класичний джин почали виготовляти голландці, історично склалося так, що цей вид міцного алкоголю став національним напоєм англійців. До цього призвели дві обставини – простий рецепт виготовлення та невисока ціна виробництва. Напій став доступним широким верствам населення. Згодом завдяки британцям про напій дізнався весь світ. Джин є міцною настойкою зернового спирту на ялівцю. Кожен виробник додатково додає у продукт свої секретні інгредієнти – спеції, трави, екстракти. Так джин різних брендів отримує ексклюзивні відтінки смаку та аромату. Саме так, за класичною технологією, але з невеликим авторським прочитанням бренд Beefeater виготовляє джин. Рецепт вигадав наприкінці XIX століття талановитий фармацевт Джеймс Барроу. Він вклав кілька сотень фунтів стерлінгів на купівлю спиртзаводу в передмісті Лондона на березі Темзи. А 1863 року підприємство налагодило випуск алкоголю, який зараз відомий у всьому світі. Своєю назвою Beefeater завдячує солдатам, які багато століть тому охороняли короля Англії Вільгельма Завойовника. Воїни прославилися силою, відвагою та мужністю. Ці риси, на думку засновника бренду, притаманні джину, що випускається. Легенда свідчить, що свою силу ці воїни отримували з особливого раціону, багатого на м’ясо. За це їх називали «їдки яловичини», що англійською звучить як «Beef eater». На честь цієї прізвиська було названо джин. Історичну тему продовжує зображення солдата у червоному обмундируванні на етикетці. Точна рецептура під суворою охороною. Відомо небагато:

  1. У настоянку входять ялівець, коріандр, мигдаль, дягиль, цедра у певних пропорціях.
  2. Протягом доби компоненти наполягають на зерновій горілці. За цей час алкоголь отримує характерний смаковий та ароматичний букет.
  3. Спиртову настойку випарюють на повільному вогні, поки міцність дистиляту не досягне 47 градусів.

В результаті споживачеві запропоновано прозорий напій з бадьорим смаком, в якому явно звучать ноти трав, цитрусових та ялівцю. Купити джин Beefeater в Україні можна за вигідною ціною в маркеті алкогольних штук MAUDAU . Тут можна замовити тонік для приготування популярного коктейлю.

Новини України