Здаємо житло в оренду швидко та вигідно

Здаємо житло в оренду швидко та вигідно

Де і як розміщувати оголошення про оренду житла

Крім загальної інформації про технічні параметри квартири, що здається в оренду (площі, кількості житлових кімнат, висоти стель, поверху, на якому розташована квартира і матеріалів, використаних при будівництві житлового будинку) в оголошенні бажано згадати про переваги власника приміщення до потенційних квартиронаймачів. Довгострокова оренда квартири власниками великих домашніх тварин на кшталт собак, кішок або кроликів може виявитися вельми проблематичною через зіпсовані меблі або підлогове покриття, тому в оголошенні бажано вказати, що таким орендарям за вказаною адресою краще не звертатися.

Куди звернутись з оголошенням про здачу житла в оренду

Часи розклеювання оголошень про здачу квартири в оренду на електричних стовпах поблизу зупинки громадського транспорту давно минулого і сьогодні такі оголошення зустрічаються досить рідко. Більшість власників житлових приміщень, що здаються в оренду, віддають перевагу більш сучасним способом подачі інформації, використовуючи для публікації відповідних оголошень сайти спеціалізованих інформаційних порталів, міських форумів та спеціальних груп у соціальних мережах.

Власники квартир, які не бажають самостійно приймати та відповідати на дзвінки або на електронні листи потенційних квартиронаймачів, можуть скористатися послугами спеціалізованих ріелторських контор. Послуги ріелторів платні, їх розмір залежить від терміновості пошуку орендарів, площі квартири та місця її розташування (приблизна сума послуг ріелторської агенції дорівнює сумі місячної орендної плати).

Окрім оголошення про оренду житла ріелтори вимагатимуть надати якісні фотографії житлового приміщення, виконані при повному освітленні та бажано – професійним фотографом. Фотографії повинні відображати реальний стан речей, будь-яке прикрашання недоліків або їхнє ретушування на фото небажані, оскільки все відкриється відразу при відвідуванні квартири потенційними орендарями.

Яка квартира може здаватися в оренду дорого

Розмір орендної плати за житло, що здається в найм, визначається з урахуванням декількох факторів, при цьому основними є:

  • загальна площа приміщення, кількість житлових кімнат у квартирі;

  • район розташування житла (оренда «однушки» у центрі міста може коштувати також, як і трикімнатну квартиру в спальному районі міста);

  • наявність у квартирі свіжого стильного косметичного ремонту, сучасних предметів меблів та якісної побутової техніки.

Для того щоб здати квартиру в оренду за дорожчою ціною чекати на відгук потенційних квартирантів доведеться значно довше.

Новини України