«Зараз мені гидко»: художниця Соня Морозюк розірвала заручини із Гринкевичем молодшим (ФОТО)

"Зараз мені гидко": художниця Соня Морозюк розірвала заручини із Гринкевичем молодшим (ФОТО)

Художниця Соня Морозюк повідомила, що не виходитиме заміж за сина фігуранта корупційного скандалу Романа Гринкевича.

Гучну заяву художниця опублікувала у своєму Instagram сьогодні, 17 січня.

Того ж дня батьку її вже колишнього нареченого, Ігорю Гринкевичу оголосили нову підозру – у завданні державному бюджету України збитків на майже мільярд гривень.

“Я ЗАЛИШАЮСЬ СОНЕЮ МОРОЗЮК. Ми не будемо однією родиною. Я не візьму прізвище Гринкевич. Я не буду з людиною, яка зрадила мою країну. Я вірила. Зараз мені гидко, відчуваю себе обманутою та використаною. Я оберу бути чесною перед собою. І залишусь Сонею Морозюк”, – заявила мисткиня.

“За період наших стосунків від Романа я отримала два подарунки – обручку і кольє. Ці речі я продам, а кошти на ЗСУ (як це буде відбуватись напишу згодом). Всі підозри в тому, що я нібито отримувала ще щось від Романа або членів його родини – квартири, машини, нерухомість, що завгодно – я відкидаю, і готова доводити це в суді і як завгодно.Обіцянка подати декларацію залишається в силі. Дякую всім, хто вірить в мене як в людину з мораллю і принципами”, – заявила Морозюк.

Нагадаємо, про те, що Морозюк заручена з сином фігуранта корупційного скандалу, стало відомо наприкінці минулого року, якраз після відкриття персональної виставки художниці в Києві. Соня запевняла, що нічого не знала про “бізнес” Романа, з яким була знайома всього всього 5 місяців.

Новини України