Учасникам ЄВІ змінять результати через помилки в ТЗНК

Учасникам ЄВІ змінять результати через помилки в ТЗНК

Апеляційна комісія змінить результати тих учасників, які в межах ЄВІ виконували відповідні завдання

Учасникам ЄВІ змінять результати через помилки в ТЗНК

Вступникам в магістратуру і аспірантуру у зв’язку з виявленням технічних помилок в окремих тестах загальної навчальної компетентності будуть перераховані результати іспиту.

Про це повідомили в Українському центрі оцінювання якості освіти, коментуючи наявність технічних помилок в тесті.

Зокрема, в УЦОЯО пояснили наявність технічних помилок, що виникли на етапі верстання ТЗНК у середовищі онлайн-тестувальника, аномальним збільшенням кількості бажаючих складати іспит, що призвело до необхідності розроблення значно більшої кількості тестових форм з іноземної мови та ТЗНК.

Через те що розроблення тестів є тривалим і технологічно складним багатокроковим процесом, фахівцям УЦОЯО вдалося підготувати необхідну кількість якісних тестових форм, однак не вдалося уникнути деяких прикрих технічних помилок.

З огляду на виявлені помилки та з метою забезпечення дотримання прав вступників, апеляційною комісією УЦОЯО будуть прийняті обґрунтовані рішення щодо завдань, у яких виявлено помилки, і змінено результати тих учасників, які в межах ЄВІ виконували відповідні завдання.

Для отримання оперативної інформації про проведення вступної кампанії приєднуйтесь до каналу Вступ.ОСВІТА.UA. Магістратура й аспірантура в Telegram.

 

Новини України