У Запоріжжі судитимуть членів злочинної групи, яка виготовляла фіктивні документи для військовозобов’язаних та іноземців

У Запоріжжі судитимуть членів злочинної групи, яка виготовляла фіктивні документи для військовозобов’язаних та іноземців

Слідчі скерували до суду справу щодо чотирьох членів злочинної групи, а також оголосили підозри п’ятьом чоловікам, які придбали фіктивні довідки. 

Про це повідомляє обласна Нацполіція, передає 061. 

Діяльність злочинної групи викрили наприкінці квітня 2023 року. Поліція провела десять обшуків у Запоріжжі і Івано-Франківську. Слідчі встановили, що четверо чоловіків організували злочинну групу, яка займалась виготовленням підроблених документів для чоловіків призовного віку. Клієнтам пропонували придбати тимчасові військові посвідчення, довідки ВЛК про непридатність до військової служби. Також іноземним громадянам виготовляли підроблені паспорти, візи і посвідки на тимчасове проживання в Україні. 

Членам злочинної групи інкримінують вчинення 24 епізодів злочинів, передбачених ч. 3 ст. 28, ч. 3 ст. 332 (незаконне переправлення осіб через державний кордон України) та ч. 3 ст. 358 (підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів) ККУ. Обвинувальний акт скеровано до суду. 

Поліція попередила виїзд за кордон п’ятьом клієнтів злочинної групи, яким повідомили про підозру у вчиненні злочинів, передбачених ч. 4 ст. 358 (підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів) ККУ. 

Раніше 061 повідомляв, що у Запоріжжі внаслідок вибуху боєприпаса у дворі багатоповерхівки загинув чоловік.

Новини України